Partneri

Icopal
Hydroizoláciam plochých striech sa venuje viac ako 160 rokov. Produkty Vedag je možné spracovať v  každom období bez ohľadu na priaznivosť počasia. V  systémových skladbách zaručujú dlhodobú bezpečnú izoláciu, čím predĺžia životnosť strechy. Je držiteľom certifikátu EN ISO 9001.

baumit_logo
Zatepľovacie systémy Baumit vychádzajú z  najnovších poznatkov tepelnej techniky a stavebnej fyziky. Ako jedny z  prvých na Slovensku získali Európske technické osvedčenie a sú držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2000.

cemix_logo
Patrí medzi významných výrobcov na slovenskom trhu, kde působí už 10 rokov. Svoju kvalitu s  výhodnými cenami ponúka v  SR, ČR a na celom stredoeurópskom trhu.

images
Spoločnosť VYMYSLICKÝ – VÝŤAHY spol. s r.o. sa zaoberá projekciou a výrobou kompletných výťahov a výťahových komponentov vrátane ich montáže a servisu. V novo vybavenom výrobnom závode disponujeme najmodernejším technologickým vybavením a sme schopní vo veľmi krátkom časovom horizonte vyrobiť všetky komponenty na zostavenie kompletného výťahu.

unnamed-2
Kompletné inštalatérske práce

unnamed-1
• káble a vodiče
• elektroinštalačný materiál
• svetelné zdroje
• bleskozvodný materiál

unnamed-3
Otis je najväčším výrobcom výťahov, eskalátorov, pohyblivých chodníkov a ďalších horizontálnych dopravných systémov. Pre architektov, zmluvných partnerov, developerov a vlastníkov domov je Otis popredným celosvetovým predstaviteľom prepravy osôb

unnamed
Elektromontážné práce, prenájom vozov a náradia

bautop
Prenájom lešení a stavebného vybavenia

allseason
Luxusná starostlivosť o okolie víl a domov

eden
Kúpeľňové a interiérové štúdio

esoplast
Plastové okná a dvere

krytstav
Strešná krytina, strešné okná, strešné príslušenstvo

mbo
Elektroinštalácie

stavmat
Komplexné služby v oblasti stavebníctva